Robert Dura-

tel.506 139 351

III Dusznickie Grand Prix w Piłce Siatkowej Finał 6.05.2018

Archiwum » III Dusznickie Grand Prix w Piłce Siatkowej Finał 6.05.2018

W niedzielę 6 maja na Sali Sportowej w Dusznikach odbyło się finałowe starcie drużyn biorących udział w Grand Prix w Piłce Siatkowej.

W zawodach wystartowały cztery drużyny: Cichociemni, MS Active, WŻN oraz G5. Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym”, a jedno spotkanie trwało do trzech zwycięskich setów. W meczu otwarcia drużyna MS Active pokonała 3:0 ekipę WŻN. W kolejnym spotkaniu Cichociemni zwyciężyli z G5 również 3:0. Zwycięzcy tego spotkania jak się później okazało zostali Mistrzami GP pokonując w najtrudniejszym i najbardziej widowiskowym spotkaniu ekipę MS Active. Tryumf nie przyszedł jednak łatwo, gdyż pojedynek ten trwał aż 5 setów i zaczął się od stanu 0:2 dla przeciwników. III lokatę zajęła drużyna WŻN. G5 stanęło tuż za podium.

Organizatorzy wraz z sędziami wybrali również najlepszą „Szóstkę” turnieju oraz MVP czyli najbardziej wartościowego zawodnika turnieju. W składzie tym znaleźli się: