Litry potu wylane! Za nami DZIEŃ AKTYWNOŚCI

Aktualności » Litry potu wylane! Za nami DZIEŃ AKTYWNOŚCI

 Okres wakacyjny większości kojarzy się z wypoczynkiem na plaży, relaksem i leżakowaniem. Część z Nas pamięta jednak, iż nawet na urlopie bardzo ważna jest codzienna aktywność. By zachęcić do niej nieprzekonanych na Sali sportowej w Dusznikach zorganizowaliśmy DZIEŃ AKTYWNOŚCI.

Event ten na celu miał nie tylko przekonanie do regularnych ćwiczeń, ale także pokazanie różnych form treningów. Tak od godziny 10:00 uczestnicy mogli sprawdzić się w treningu obwodowo-siłowym, podczas TABATY fitness czy na treningu FITNESS STEP. Nie zapomnieliśmy również o ćwiczeniach wzmacniających dla grupy seniorów. Ci bardzo licznie stawili się na Sali zwarci i gotowi do gimnastyki.

Dodatkową atrakcją była możliwość skorzystania z bezpłatnej porady u Pani Dietetyk. Każdy mógł się zważyć, sprawdzić skład masy swojego ciała oraz wysłuchać rad jak dobrze się odżywiać.

Nie zapomnieliśmy również o najmłodszych. Dzieci i młodzież w czasie ćwiczeń mogła pograć w piłkę, koszykówkę, badmintona, ping ponga czy poćwiczyć przewroty na materacu. .

Za udział w naszej imprezie składamy serdecznie podziękowania. Gratulujemy najwytrwalszym ćwiczącym na wszystkich treningach. Ogromnie dziękujemy również prowadzącym :

Pani Paulinie, Oli i Ani.

Dziękujemy, życzymy udanych sportowo-wypoczynkowo wakacji i do zobaczenia!

 

ZOBACZ ZDJĘCIA Z IMPREZY

 

 

 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com