MS Active na najwyższym stopniu podium w Nocnym Turnieju Siatkówki!

Aktualności » MS Active na najwyższym stopniu podium w Nocnym Turnieju Siatkówki!

 W nocy z 10 na 11 lipca, na hali sportowej w Dusznikach odbył się Nocny Turniej Siatkówki. Długi okres zamknięcia hal spowodowany pandemią sprawił, iż nawet w okresie wakacyjnym nie zabrakło chętnych do wystartowania w zawodach.

Do Turnieju zgłosiło się łącznie 10 zespołów. W pierwszej fazie zostały one podzielone na dwie grupy. W nich grając każdy z każdym, wyłonione zostały dwie ekipy, które awansowały do półfinałów. Drużyny z miejsc III-V walczyły o miejsca od 5.go wzwyż. Grającym tym systemem po ponad czterech godzinach zmagań poznaliśmy najlepszą czwórkę. W półfinałach zmierzyły się drużyny Cichociemnych, którzy bez straty seta przebrnęli przez pierwszy etap, oraz Acapulco Stallion. W drugim półfinale zagrały drużyny Jestem Przyjmującym oraz MS Active. Ci drudzy rzutem na taśmę zameldowali się w walce o turniejowe złoto, pokonując w ostatnim swoim grupowym meczu Acapulco i zapewniając sobie tym samym awans z I miejsca w grupie. Zanim jednak drużyny stanęły ze sobą w szranki rozegrany został konkurs wbijania „Siatkarskiego Gwoździa”. W nim najlepszą „bombą” popisał się zawodnik Głuszyny- Grzegorz Galant, któremu oczywiście serdecznie gratulujemy umiejętności siatkarskich.

Po krótkiej przerwie na pizzę, rozegraliśmy spotkania o miejsca dalsze, by następnie móc oglądać pojedynki półfinałowe. W nich po sporej walce zwyciężały kolejno zespoły, które wygrywały swoje grupy. Tym samym w finale zagrali Cichociemni z MS Active, a w walce o brąz Acapulco z drużyną Przyjmujących. W meczu o najniższy stopień na podium drużyna Jestem Przyjmującym dość pewnie zwyciężyła z ekipą Acapulco Stallion. W Walce o złoto mogliśmy oglądać już znacznie bardziej wyrównany pojedynek.  Tutaj dopiero w tie-breaku MS Active przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę zwyciężając ostatecznie w całym turnieju. Najlepszym zawodnikiem Turnieju Został wybrany Mateusz Pihan. Krótko przed godziną 4:00 rano drużyny otrzymały pamiątkowe medale, puchary oraz drobne upominki od organizatora.

Wszystkim zawodnikom serdecznie dziękujemy za udział w zawodach i gratulujemy sukcesu zwycięzcom. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z turnieju.

 

FOTORELACJA

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce MS Active

2 miejsce Cichociemni

3 miejsce Jestem Przyjmującym

4 miejsce Acapulco Stallion

5 miejsce Głuszyna Team

6 miejsce Czarne Konie

7 miejsce Małpki w Promocji

8 miejsce Patchwork Volleyball Team

9 miejsce Ola Team

10 miejsce Dream Team

 

  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com