Turniej Piłki Nożnej Na Powitanie Wakacji 27.06.2021

Archiwum » Turniej Piłki Nożnej Na Powitanie Wakacji 27.06.2021

 

W niedzielę 27. Czerwca na Orliku w Dusznikach zorganizowany został Turniej Piłki Nożnej Na Rozpoczęcie wakacji. Wystartowało w nim pięć zespołów: Amatorzy, Inter Garten, La Sonia FC, Kustosze oraz KOM-PASZ. Drużyny rywalizowały między sobą w systemie „każdy z każdym”, a jedno spotkanie trwało 15 minut.

 

Już godzinę przed rozpoczęciem zawodów  na piłkarskim boisku Orlika można było dostrzec zawodników przygotowujących się do turnieju. Krótko po godzinie 10:00, po odprawie z kapitanami i krótkim otwarciu, usłyszeliśmy pierwszy gwizdek sędziego. W spotkaniu inauguracyjnym turniej, drużyna INTER GARTEN pokonała 2:0 ekipę La SONIA FC. Dla tych drugich turniej zdecydowanie nie należał do udanych, albowiem z 4 porażkami na koncie zajęli ostatnie V miejsce. Drużyna INTERU podobnie jak kolejny zespół- KUSTOSZE, zanotowali na swoim koncie po dwa zwycięstwa i dwie przegrane. W bezpośrednim pojedynku górą byli jednak zawodnicy INTER Garten, dzięki czemu wywalczyli miejsce III. Walkę o najwyższy stopień podium stoczyły drużyny KOM-PASZu oraz AMATORÓW. Choć w swoim dorobku punktowym zrównali się ( po 9 pkt. ) to mecz pomiędzy tymi zespołami zwyciężyli AMATORZY, zajmując tym samym miejsce I w turnieju.

 

Na podsumowaniu zawodów wszystkie drużyny otrzymały drobne pamiątki i upominki. Kapitanowie trzech najlepszych zespołów z rąk organizatora odebrali także okazjonalne puchary. Dodatkowo wybrany został najbardziej wartościowy zawodnik turnieju, a został nim Jan Dobski.

 

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za sportową rywalizację, gratulujemy i zapraszamy na kolejne zawody.

ZOBACZ ZDJĘCIA Z TURNIEJU

 

Kwalifikacja Końcowa:

 

I miejsce AMATORZY

 

II miejsce KOM-PASZ

 

III miejsce INTER GARTEN

 

IV miejsce KUSTOSZE

 

V miejsce LA SONIA FC

 

 

 

  
  • Dodaj link do:
  • facebook.com