ZAWODY SPORTOWE

ZAWODY ZAWIESZONE

GODZINY ZAJĘĆ

PONIEDZIAŁEK:

 

ZAJĘCIA FITNESS

17:45-18:45

Pani Ola

 

ZAJĘCIA KARATE

 19:00-20:00

 (sala ul. Sportowa)

 

WTOREK

 16-17:00- Zabawy i gry z koszykówką( od 10 września)

17:15-18:00- Baw się i ćwicz  ( od 10 września)

18:30-19:15- Aktywny Senior

19:30-21:00- Trenuj z NAMI

Prowadzący Robert Dura

 

ŚRODA

 

ZAJĘCIA KARATE

19:00-20:00

(sala ul. Sportowa)

19:00-19:45- Aktywny Senior

20:00- 21:30- Trenuj z Nami

 

CZWARTEK

 

17:15-18:00- Aktywny Senior

18:15-19:15- Trenuj z Nami

19:30-20:30- ZUMBA-

prowadzący- I. Uniejewska

 

PROWADZĄCY:

Adrianna Sobkowiak

Karate Klub EMPI

tel. 691 195 298

 

Szymon Szymański

( Piłka nożna)-

tel. 606 657 306

 

Robert Dura-

tel.506 139 351

XVIII Memoriał Kazimierza Bartoszka- 1-2.3.2019

Archiwum » XVIII Memoriał Kazimierza Bartoszka- 1-2.3.2019

Po raz XVIII w Dusznikach uczczono pamięć tragicznie zmarłego Kazimierza Bartoszaka- wybitnego nauczyciela, promotora i pasjonata sportu.

Memoriał ku Jego pamięci odbył się  1.go oraz 2.go marca 2019 r. na Sali Sportowej przy ul. Broniewskiego. W jego ramach pierwszego dnia przy stołach do tenisa stołowego rywalizowali uczniowie ze szkół Gminy Duszniki- Grzebieniska, Sędzinka oraz Dusznik. Drugiego natomiast do walki o tytuł stanąć mogli wszyscy miłośnicy tej formy aktywności.

Zawody z radością i dumą śledziła rodzina Pana Bartoszka oraz jego bliscy przyjaciele, a jego wnuki brały w nich nawet czynny udział.

Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymali drobne upominki, a najlepsi w swoich kategoriach uhonorowani zostali pamiątkowym medalem oraz nagrodami.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców w poszczególnych kategoriach.

CHŁOPCY

KAT.

DZIEWCZĘTA

1.        Wojciechowski Hubert

2.        Gotowy Dominik

3.        Kaczmarek Jakub

KL.

I-III

1.       Piotrowska Wiktoria

2.       Skrzypczak Maja

3.       Araszkiewicz Ania

1.        Malinowski Karol

2.        Piaskowski Jakub

3.        Szmlet Dominik

IV

1.       Pomagalska Zofia

2.       Mucha Martyna

3.       Król Zuzanna

1.        Bartkowiak Aleksandra

2.        Sławińska Marta

3.        Radziejewska Maria

V

1.       Czerwiński Szymon

2.       Sanigórski Adam

3.       Ostrowski Jakub

1.        Sobkowiak Piotr

2.        Flaum Marcin

3.        Pijanowski Adam

VI

 

1.        Beszterda Krzysztof

2.        Piechocki Marcin

3.        Rosiak Jan

 

VII

1.       Piaskowska Magdalena

2.       Jankowiak Jagoda

3.       Szczechowiak Jagoda

1.        Klikawka Michał

2.        Otter Paweł

3.        Dobski Jan

 

VIII

1.       Skarupa Marcelina

2.       Jankowiak Jagoda

3.       Szczechowiak Jagoda

1.        Osińska Marika

2.        Anioł Monika

3.        Tymkowska Katarzyna

 

III

GIM

1.       Diegsler Dawid

2.       Śmierzchała Maciej

3.       Urbański Michał

 

MĘŻCZYŹNI

KAT

KOBIETY

1.       Kawa Filip

2.       Markiewicz Kamil

3.       Jęśko Patryk

Do 30 lat

1.       Martyna Osińska

2.       Marika Osińska

1.       Tomczak Robert

2.       Wawrzyniak Adrian

3.       Tepper Maciej

30-50

lat

 

1.       Adamczak Piotr

2.       Kazimirski Krzysztof

3.       Sobkowiak Sławek

50+

 

       

 

 
  • Dodaj link do:
  • facebook.com